Uncategorized

Marc Jacobs hala yetişkinler için ciddi zarif çantalar yapıyor

Marc Jacobs’un çanta hattı o kadar büyük ki, her sezon tüm farklı stillere bir göz atmanızı sağlamak zor. Tasarımları genellikle kaprisliden tek bir koleksiyonda uyarlanmıştır, ancak mantığın dikte edeceği gibi, tüylü, payetli ve püsküller bazen spektrumun diğer ucundaki kişileri gölgede bırakır.

Marc Jacobs Camille Satchel, tüm çikolata-kahverengi ihtişamıyla, Jacobs’un kıyafetlerini gerçekten satın alan kadınları unutmadığını hatırlatmak için burada-Urbane, sofistike ve yüksek uçlu, yüksek tarzı objetlerin kullanımını arzu ediyor hayatımın her gününde. Ve tam olarak bu çanta bu: çantanın gerçek dünyada çalışması gereken bir kadın için çarpıcı bir parça.

Önce yapı hakkında konuşalım – bu çantanın faydacı doğası sadece daha güzel hale getiriyor. Önden, tasarım, kullanım için biraz manevra gerektiren bir flep üst çantası gibi görünüyor, ancak gerçekte çanta, bir fermuarlı kapatmaya sahip. Tasarım, daha geleneksel bir torbanın hanımefendi formunu korumak için kapanmayı akıllıca gizler, ancak incelemede tamamen pragmatiktir.

Bu basit çantadaki diğer ana tasarım elemanı, elbette yıpranmış kahverengi deridir. Genel olarak kahverengi aksesuarların veya kıyafetlerin büyük bir hayranı değilim, ama bu çanta için memnuniyetle bir istisna yaparım. Harika dokular, çantanın gerçekten eski görünmesine izin vermeden kesinlikle vintage bir havaya katkıda bulunuyor ve bu sezonun trendlerine mükemmel bir şekilde uyuyor. İçinde olduğunu biliyordum Marc. Nordstrom üzerinden 1850 $ karşılığında satın alın.