Uncategorized

Anneler Günü Hediye Fikirleri: Aksesuarlar

Anneler Günü’nün 8 Mayıs olduğunu ve bu köşede olduğunu hatırlamıyor. Bir haftadan daha az bir sürede, annenize tam olarak onu ne kadar sevdiğinizi söyleyen hediyeyi ve onu süper modaya uygun hissettiren hediyeyi aldığınızdan emin olun. Anneler Günü hediye konsept serisinin bir parçası olarak, onu Tercih Edilen Bit Favori, Aksesuarlar ile başlatacağım. Para çantası kullanamayan yeni başlayanlar için.

Paul Smith, 70’lerin havasını sağlayan Paul Smith Swirl Coin cüzdanı var. Birkaç anneniz için geçmişten bir patlama olabilir. Madeni para el çantası, çok renkli dokulu deri, çerçeveli bir öpücük kaplaması ve 3 1/2 ″ H x 3 ″ W ölçümleri ile yapılır. Neiman Marcus’tan 140 dolara satın alın.

Sonra antrenör mini imza soho fotoğraf çerçevesi ve anahtarlık var. Bu kullanışlı bit aksesuarı basit, ucuz ve özel anneniz için mükemmel bir konsepttir. Bir fotoğrafınızı ve onun bir fotoğrafını ekleyerek (çocukluğunuzdan, böyle anne!) Ve o zaman sizi ve her gün hediyenizi görebilir. Combo, sekme kapatılmış çift mylar mini çerçeve, deri kaplamalı mini imza jakard malzemesi (çeşitli renklerde mevcuttur) ve 1 1/2 civarında boyutlandırılmış fotoğraf çerçevesi ile 1 1/4 ″ bölünmüş ses içerir. L) x 2 (h). Bunu basit bir 28 $ karşılığında antrenörden satın alabilirsiniz.

Ve şimdi teknoloji anneleri için, Rafe iPod Mini Metalik Kılıfı düşünmenizi istiyorum. Şık, ancak teknolojik olarak yetenekli bir annenin bu aksesuarı sevmeyeceğini hayal edemedim. Şahsen, metalik gümüş kaplamalı metalik pembe deri seviyorum. Durumda gümüş metal donanım, çıkarılabilir bir kayış, kelebek, kalp ve ayrıca ön tarafındaki saplamalı çiçek aplikleri, imza rafe logo desenli tuval astar ve yaklaşık 3 1/2 ″ w x 2 ″ w bulunur x 3 ″ D boyutunda (açıkçası IPod mini içinde beden). 75 $ karşılığında bu, Neiman Marcus’taki bu Anneler Günü’nde anneniz için mükemmel bir hediye olabilir.

Aksesuar hediye konsept bölümünü iki farklı kozmetik vakayla yüzmek istiyorum, bu da her ikisi de bir anne sağlamak için pratik hediyelerdir, çünkü her bayan makyajını yapmak zorundadır. Biri koç ve diğeri Louis Vuitton’dan. Gördüğüm yöntem, biri daha sıkı bir bütçeli çocuk için ve bir bütçenin çok sıkı olmayan bir çocuk için. Antrenör imzalı orta güzellik kasası ile başlayalım. Bu, antrenörden yenidir ve dogleash klipsli 6 ″ kayış, deri kaplamalı imza malzemesi ve 6 1/2 (l) x 3 1/4 (h) ‘de büyük ölçüde boyutlandırılmış bir zip-üst kapanma özellikleri x 2 7/8 (w). Bu, antrenörden anneniz için 88 dolara hediyeniz olabilir. Şimdi Louis Vuitton Pochette Cosmà © tique’ye. Bu kozmetik durum, ikincisinden farklı bir şekildir, düz bir taban ve sofistike bir üst düzey üstte. Bu durum, doğal deri kaplamalı geleneksel Louis Vuitton monogram tuvalinden ve iç yama cebiyle yıkanabilir astarla yapılan ve 7 ″ L x 5 ″ H x 2 1/4 ″ W’da boyutlandırılmış altın donanımdan yapılır. , bu onu koç güzellik durumundan daha küçük hale getirir. Annen için Louis Vuitton’u denemek istiyorsanız, güven bana beğeneceğine güven, 215 dolara Eluxury’den satın alabilirsiniz. Unutmayın, bir aksesuar neşelendirebilir ve her türlü kıyafetin yanı sıra her türlü anne gibi hayat ekleyebilir!