bags

Nasıl giyiyoruz: Valentino Rockstud Carry

Hava durumu serinlendiğinden ve mevsimlerin değiştiği için çok mutluyum. Bu, yılın en mutlak tercih edilen zamanım, soğuk almadan önce ideal. Sonbaharı içeren geçiş giysilerini seviyorum. New York City son zamanlarda hava durumu ile bizim için oldukça büyüktü ve bu hafta sonu temps 60 ve 70’lerde ve biraz bulutlu olacak.

Valentino rockstud çantalarının her versiyonuna sahip olmak için umutsuzca sahip olmak istiyordum ve şimdi idealde honladığım versiyon, sonbahar için renklerimden biri olan Ordu Green’de mevcut. Bu hafta sonu çevrimiçi olmak istediğim bir kıyafet koydum ve her şey bu büyüleyici el çantasını çevreliyor.

Valentino Rockstud Taşıma | Net-a-Porter aracılığıyla 2.195 $
Cidden, gerçekten bu çanta hakkında konuşmayı bırakmamın yanı sıra sadece almam gerekiyor. Ben de bu çevre dostu renginin yanı sıra sonbahar gardırobum için harikayım, bu nedenle gerçekten istiyorum.

Balenciaga Geleneksel Biker Ceket | Barneys aracılığıyla 2.650 $
Geçen bahar bu ceketi aldım ve çok fazla giyemedim. Şimdi çevrimiçi olmayı planlıyorum. Anlayacağınız bir tane koyduğunuzda, bana güvenemem, bana güvenemem.

Ekipman zebra baskısı ipek-chiffon tişört | Net-a-Porter aracılığıyla 210 $
Yumuşak bluzlar ve tişörtler için go-to marka ekipman; Onlar için çevrimiçi. Işık zebra baskısı ile biraz funk eklenir, ancak bu ışık ağırlıklı tişört seçim topluluğumla iyi çalışacaktır.

Mevcut/Elliott Ortak Denim | Net-a-Porter aracılığıyla 206 $
Gevşek kot pantolon, gerçekten lütfen! Her zaman hafta sonları şehir etrafında uzun yürüyüşler seçiyorum ve gerçekten de kotumun rahat olmasını istiyorum. Current/Elliott ortağı Jean’in yanı sıra koyu renk harika bir seçenektir.

Hermes Duncan Kolye | Hermes aracılığıyla 1.100 dolar
Eğlenceli bir kolyeyi seviyorum ve Hermes’in bu emaye kolye dikkat çekici bir şey. Farklı renkler, kıyafetlerimin bu kadar New York’a benzememesi için harika bir yöntem olacak.

Dannijo Tate Bilezik | Shopbop aracılığıyla 524 $
Ben aksesuar bir kızım, bu yüzden giysilerimden önce havalarımdan önce haftanın herhangi bir günü açılacağım. Dannijo’yu seviyorum ve sarı evdeki bu bilezik sonbahar nötrleri için harika.

Loeffler Randall Lily Wedge POOTIT | Shopbop aracılığıyla 425 $
Reklam yönetmenimiz Hilary beni bir loeffler Randall Fangirl’e dönüştürdü ve koleksiyonuma çok daha fazlasını eklemek istemeye devam ediyorum. İçinde hem siyah hem de kahverengi olan bir kama botu, hemen hemen her şey ve gardırobumdaki her şey için çalışacaktır.

NARS Ruj | Sephora aracılığıyla 24 $
Sezon modifikasyonu, cazibe rutininizi değiştirmenin yanı sıra sonbahar için daha derin bir kırmızı keşfetmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *