bags

Sevgi dolu: Gucci GG Marmont çantaları Instagram’ın her yerinde

Gucci’nin son zamanlarda büyük bir an geçirdiği bir sır değil. Ünlüler, modeller ve BT-kızlardan günlük çanta sevgilinize kadar, markanın çantaları şimdi en iyi taşıyabileceğiniz en sıcaklardan bazıları. Ben de Gucci’yi de ciddi şekilde eziyorum. Marka ile olan aşkım masum bir şekilde başladı – diğer lüks markalar için kısmi bir kez, dünyam yılda bir buçuk öğleden sonra bir öğleden sonra değişti. Dışarıdaydım ve alışveriş hakkındaydım-Ok, pencere alışverişi. Yüksek biletli bir ürün bırakmadan, o gün herhangi bir şey satın almayı sıfır planladım. Genellikle, her pahalı çanta satın alımını dikkatlice araştırıyorum ve planlıyorum, ancak o gün başıma çok garip bir şey oldu. Bir Gucci mağazasına girdim, aşık oldum ve bir Soho disko zinciri çantasıyla dışarı çıktım.

O andan itibaren Gucci cidden radarımdaydı. Son zamanlarda, çantaları sürekli olarak swoon’a layık, ancak özellikle kalbimi gerçekten çalan bir koleksiyon var. Hepimiz duralım, bir dakika ayıralım ve bize Gucci GG Marmont çanta koleksiyonunu verdikleri için çanta tanrılarına dua edelim. #Thankyou #

Bir sonraki büyük çanta satın alımımın bu koleksiyondan olacağından% 100 olumlu olsam da, hala istediğim stil ve boyuttan emin değilim. Her zamanki gibi, küçük bir Bagspo için Instagram feed’imize gittim. Ve tıpkı olduğumuz gibi, Instagram da Gucci için sıcak. Aşağıdaki favori Gucci ‘gramlarımıza bir göz atın.

Gucci GG Marmont Koleksiyonu
Gucci aracılığıyla tam koleksiyonu alışverişe

Bize aşağı söyleyin, hangi renk/stil kombinasyonu favoriniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *