bags

Dört Temmuz şenlikleri için ne getirilir, tam olarak nasıl kutluyorsanız olun

Günlük kıyafetlerimi seçmek için bir çanta seçmede asla bir sorunum yok. Sonuçta, çantaları istediğim kadar düşünmek için çok zamanım var, aynı zamanda herkes gibi, go-to seçeneklerim var. Tipik rutinimin dışında olduğumda – bir tatil veya özel toplantı – bazı durumlarda bile boş bir şekilde çiziyorum. Su? Kum? Çimen? Bunlar çanta koleksiyonumun günlük olarak iletişim kurduğu şeyler değil. Yaklaşan dört Temmuz uzun hafta sonu için, çanta seçeneklerine ve potansiyel planların biraz erken inanmaya başladım.

Artık tatilin kendisinden sonraki uzun hafta sonu için kesinlikle sıfır gerçek planlarıma sahip olduğum için en iyisidir, bir arkadaşının arka bahçesinde bir aşçı yapacağım. Bundan sonra seçimlerim açık, bu yüzden çanta seçimlerim de olacak. Tüm beklenmedik durumları planlamak için satın alma işleminde, tatil hafta sonu hedefiniz ne olursa olsun, başarılı bir dış çanta taşıma için pratik bir rehber hazırladım. Cuma günü düşünülmesi gereken kötü bir şey değil, ha?

Arka bahçe barbekü
Bir arkadaşının arka bahçesinde ürperme, bazı hamburger yemek ve birkaç yetişkin içecek sahibi olmanın iyi yanı, çantanız hakkında gerçekten endişelenmeniz gerekmemesidir. Süper pahalı veya narin bir şey seçmeyin, sonunda onu içeride bırakmak yerine çim içine fırlatırsınız, ancak orta fiyatlı, sert ertelenmiş Prada Bicolor Saffiano taşıma gibi bir çanta mükemmel olurdu. Neiman Marcus aracılığıyla 1.995 dolar.

Beyzbol oyunu
Memleketim Atlanta’da Braves oyununu görecek bir kendine güven günü geleneği. Benzer planlarınız varsa, çok az değil, eller serbest bir şey seçin-sonuçta bir şişe su ve biraz atıştırmalık kaydırmanın yanı sıra denemek isteyebilirsiniz. Mantıklı boyutu, unfussy binası ve kayış uzun süren Rochas Zip Satchel mükemmel bir seçimdir. Shopbop aracılığıyla 1.360 $.

Havuz Partisi
Havuza sahip olan veya oldukça kişisel bir arkadaşınız olan iyi bir arkadaşınız varsa, bana güven, NYC’deki herkes sizi kıskanıyor. Dördüncü için havuz kenarında uzanıyorsanız, düşük maliyetli bir şey getirin-bir havuz kutlaması sizi bir ton suya son derece yakınlaştırır ve bu tür fiesta’da çok daha fazla sıçrama ile ilgili kaza olması muhtemeldir. Diyelim ki benzer bir plaj toplantısı. Bu Bujibaja dokuma geniş şerit saman taşıma mükemmel. Intermix aracılığıyla 150 $.

Çatı katı partisi
Bir çatıda parti yapan, çimlerin yanı sıra suların yanı sıra kumun yanı sıra kirden uzakta parti yapan bir kent-sakin iseniz, o zaman istersen çok fazla getirebilirsiniz-neden Anya Hindmarch gibi eğlenceli bir kavrayış olmasın Courtney Canvas Pouch, Tatilin renk stiline çok açık olmadan uyuyor? Net-a-Porter aracılığıyla 650 $.

Sahil partisi
Plaja gidiyorsanız, antrenör Bleecker Canvas Tote gibi sadece bu tür bir kullanım üreten sağlam, ferah bir çanta gerektireceksiniz. Görmek? Orada en iyisi. Koç aracılığıyla 448 $.

Konser
Uzun hafta sonu bazı melodiler mi alıyorsunuz? Annabel Ingall Jojo Crossbody Bag gibi küçük, hafif ve iyi organize edilmiş bir şey seçin. Shopbop aracılığıyla 299 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *