bags

2008 Olimpiyatları

geçmişim moda değil, Vlad’ın da değil, kız kardeşimin de değil. Aslında, ofisimizde bazı günler cildimizle sızan klorun zayıf kalıntılarını koklayabilirim. Klor suda günde 5 saat, günde iki yöntem, kuru alan, ağırlıklar, merdivenler, koşan. Sen adlandırdınız, yaptık. Müstehcen saatlerde yaptığımız gibi. Kolej, kız kardeşim Vlad’ın yanı sıra Ohio Belirleme Üniversitesi’ne yüzmek için gittiği için her zaman eğlenceliydi. Kötü şöhretli bir kutlama okulu, sabah 5’te sabah yöntemine yürürken bir araya gelirdik ve ‘normal üniversite öğrencilerinin’ sadece önceki gece için yöntemlerinde görecektik. Farklı bir yoldu, ancak rekabetçi yüzme yıllarca hayatımızın önemli bir parçasıydı. Şimdi hepimiz spordan çıkıyoruz, ancak iyi arkadaşlarımızın çoğu hala rekabet ediyor. Bu Olimpiyat Oyunları, hepimizin anladığı ve yarışan birçok sporcunun kök salmasının yanı sıra izlememiz için heyecan verici bir şey vardı.

Pekin yaz aylarında 2008 Olimpiyat Oyunları’nda mücadele eden tüm iyi arkadaşlarımıza mükemmel bir görevin yanı sıra mükemmel bir şansın yanı sıra bu zamanı almak istedik!

Yüksek kurum mezuniyet sınıfımın her ikisi de kişisel arkadaşı olan iki öne çıkan yıldızı var: Kazakistan’ı temsil eden yüzen Vlad Polyakov, 400 m koşuda dünyanın en hızlı bayanı olan Sonya Richards ile birlikte (Salı günü 400 metrelik finali izleyin).

Florida yüzme arkadaşlarım: Ryan Lochte (dünya rekoru sahibi ve şimdi özel altın madalya sahibi) ve ABD için yüzen Dara Torres (kendi başına gümüş madalya) ve yüzen ve Barbados’u temsil eden Bradley Ally.

Ohio’mız arkadaşlarımızı belirtiyor: Türkiye için yüzen Gulsah Gunenc, İsrail için yüzen Itai Chammah, Becky Kim ve ABD için senkronize yüzme, ABD için jimnastikte yarışan Raj Bhavsar.

Ve Vlad’ın yıllar boyunca yüzdüğü iyi arkadaşları: Northwestern Üniversitesi’nde yüzen Matt Gravers ve 100 metrelik sırtına 2. sırada ve Michigan’da yüzen Peter Vanderkaay’ı da 200m serbest stiline koydu.

Programın, 7 dünya rekoru ile 8 altın madalya ve bir Olimpiyat rekor süresi kazanan dünyaca ünlü Michael Phelps var. Vlad ve daha önce Phelps’e danışmanlık yaptığım gibi, onu kabul etmenin yanı sıra şaşırtıcı ötesinde. Tebrikler Michael!

Umarım hepinizi tezahürat etmeye devam edeceğimiz gibi iyi arkadaşlarımızın herhangi bir türünü kaçırmadık! Tebrikler ve herkes için harika şanslar!

Tüm arkadaşlarımıza iyi şanslar, umarım herhangi bir türünüzü kaçırmadık!

Michael Phelps, tüm zamanların en süslü Olympian’ıdır. 400 metrelik karışık röleden sonra Phelps, bir Olimpiyat maçında 7 altın madalyanın Mark Spitz rekorunu kırdı ve toplam 8 altın madalyasını bir olmypic oyunda yaptı.

Daytona Beach Yüzücü, Lochte Florida’da büyüdü ve benimle aynı yüzmeye yüzdü. Florida Üniversitesi’ne gitti ve ilk özel altın madalyasını Pekin Oyunlarında 200 metre sırtüstü vuruşu için dünya rekoru süresinde aldı.

Sanya Richards yüksek kurumuma gitti ve aynı yıl mezun oldu ve en atletik seçildi (Ohio futbolcunun yanı sıra NFL oyuncusu Nate Salley ile birlikte). Her zaman dostça olan Sanya, 400 m’lik koşuda dünya rekorunu tutarak, gülümsemesinin yanı sıra dünyayı da kazanmaya devam etti. 400 m Salı gecesi finallerini izleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *