Uncategorized

Yerel Chicago Stylist

Şu anda modadaki görevlerden sonra en çok arananlardan biri bir stilist olmaktır. Niye ya? Oldukça dikkat çekici bir iş olduğundan. Ancak, modadaki en rekabetçi görevlerden biri. Detaylar için mükemmel bir ilgi alıyor, kalıpların üstünde kalıyor ve müşterinizi gerçekten anlıyor. Bir stilistin, bir moda şovu, resim çekimi veya etkinlik için mi? Ya da bazen haftanın erken saatlerinde deneyimleyebildim, kişisel bir müşteri arayan müşteriler için kişisel bir stilist, gardırobuna yardımcı olabilecek biri, kıyafetleri bir araya getirebilir.

Brynn için stajyerin olmanın avantajlarından biri, bölgesel stilistlerle çalışabilmektir. Günün erken saatlerinde, Brynn ve Lora’nın (Alışveriş Kadın XOXO) baktığım, müşterilerini kesinlikle nasıl gibiydi.

Lora’nın şehirdeki şehir merkezine yakın konumuna yürümek, tam olarak ne kadar zaman alacağının yanı sıra, müşterileri için showroom kurmanın tam olarak nasıl olduğunu görmem için gerçekten eşsiz bir deneyim oldu. Gerçekten kendi dolabınıza adım attığınız gibi görünüyordu, bu benim için tam olarak tam olarak birinin bir stilist ile birlikte çalıştıklarında hissetmesi gerektiği gibi.

Yerinin manzarasında ıslatıldıktan sonra, Brynn yanı sıra Lora, Nikki, Pamela’nın yanı sıra, her bir çantanın Lora’nın müşterilerinin tam olarak ne arandığından emin olmak için Lauren’in imzası çantasını da içeren her çanta tarzına gitti. Lora’nın müşterilerinden birkaçı, özellikle en son stilleri ve Brynn’nin bu sezon için sahip olduğu cüzdanların ya da şu anda trendlerin ne olduğu cüzdanların yanı sıra mevcuttur.

Böylece, bir stilist olmak faydaları var. Her zaman alışverişe gidersiniz, kendi patronunuz olun, her türlü bölgesel işletmeyle çalışın, her bir iş günü bir sonraki kişiden farklı olun. Ancak, bu deneyimden aldığım en iyi paket servisinin yanı sıra Lora’nın şık showroom’u gördüğüme inanıyorum, tam olarak ne kadar yetenekli olmanız gerektiği gibi, her zaman trendlerle kalıyor. Günün sonunda, müşteri için bu özel deneyimi yapmanın yanı sıra kendilerini en iyi şekilde görünmelerinin yanı sıra hissetmelerini sağlıyor!

Bunu Paylaş:
Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Facebook’ta paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Babamın Stylejune 13, 2015 “hediyeler” taşınmasına yardım et
Öğren, büyümek, keşif 11, 2015 “Moda”
Kendini güvenmesine izin verin RingJuly 3, 2014in “Moda”