bags

Bir gelin için mükemmel: Geçtiğimiz hafta sonu Lanvin Silk-Satin Drawstring Pochette

küçük bir hafta sonu kaçamağı için Rhode Island’a gittim. Dünyadaki yeni favori yerim (sık sık değişen) Newport, Rhode Island. Aquidneck Adası’ndaki su boyunca yer alan bu küçük cennet dilimi; Şirin dükkanlar, iyi yemekler, okyanus ve çene bırakan konaklarla dolu uzun bir yol ile. Newport’a taşınmak, bir kulübede yaşamak ve her gece kayalarda dalgaların kırılmasını izleyerek sahilde oturmak istiyorum.

Biz oradayken 4 düğün partisi gördük. Bir düğün partisi, tamamen kıskanç olduğum bir fonla fotoğraf çekmek için okyanusun yanında arabalarını durdurmuştu. Tekrar evlenmek istiyorum (aynı adama), sanırım buna yeminlerimizi yenilemek olarak adlandırıyorum? Ve bunu yaptığımda Newport’ta yapmak istiyorum. Bu, yeni bir beyaz el çantasına ihtiyacım olduğu anlamına geliyor. Ve Lanvin Silk-Satin Drawstring Pochette, düğün günü için ideal gelinin çantasıdır.

Elbette Lanvin’in cevabı var. Lanvin özünde zarif, hanımefendi ve zamansızdır. Bu Pochette, ipek-chiffon çiçek süslemesi ve bir mücevher tokası gibi fırfırlar ekledi. Nap bile buketinizi bu çanta ile değiştirmeyi önerdi. Orada diğer çanta severler için dahi fikir. Hermes Kelly Longue benim düğün günümde bir odak noktasıydı ve bu geleneği sürdürmek isterim.

Tamam öyleyse, konjonladığım tüm yeni düğün benim yaratıcı, ama eğer herhangi biriniz evleniyorsanız, bu çantayı ciddi şekilde kullanmayı düşünmelisiniz. Daha parlak bir gelin çantasına gerek yok, orada en güzel ve zarif seçeneğe gidin. Ayrıca, lütfen düğününüzü Newport, Rhode Island’da bulundurun ve lütfen bana tüm fotoğrafları gönderdiğinizden emin olun. Ben düğünler için çok enayi! Net-a-Porter üzerinden 770 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *