Uncategorized

Wimbledon’un Yıldız Seyircilerinin

muhteşem cüzdanları, dünyanın en eski ikinci tenis yarışması olmasına rağmen, Wimbledon hızla en prestijli ilan edilebilir. Temel yakalı polos yeterli değildir; Konuklar, tenis beyazlarında sahada en iyilerinin tadını çıkarırken son derece en iyilerde başa çıktılar. Anna Wintour’un 33.000 dolarlık bir Louis Vuitton çantası taşıdığını gördükten sonra, Wimbledon’a getirilen en iyi çantaları yuvarlamanın çok önemli olduğuna inandık.

Victoria Beckham’dan Cambridge Düşesi Catherine’e Wimbledon Kadın Şampiyonu Serena Williams’a kadar, bu önde gelen kadınlar Wimbledon Tenis Turnuvasında gördüğümüz en iyi çantalardan birkaçını getirdi.

Cambridge Düşesi Catherine ve kardeşi Pippa Middleton, Wimbledon finallerine giderken oldukça heyecan duydu. Kraliyet kutusunda oturan Düşes, Wimbledon beyazlarını Joseph tarafından uygun bir şekilde kullandı ve aynı zamanda bir Diane von Furstenberg Lytton yılan derisi debriyajı getirdi. Kardeşi, basılı peplum Job D elbisesinde çok daha rahat ve eğlenceliydi. Shopbop aracılığıyla DIANE von Furstenberg.

Victoria ve David Beckham dokuz giyinmişti ve programın hepimiz olduğunu anladığımız şık çift gibi ortaya çıktı. Victoria, 2012 sonbahar koleksiyonundan kendi Victoria Beckham stillerinden birini kullandı ve bir Victoria Beckham Timsah Çantası (Drool) ile eşleştirdi. Victoria Beckham’ı net-a-porter aracılığıyla alışveriş yapın.

Çanta bilenleri olarak, Anna Wintour’un bir çantayı tot ettiğini görmek için oldukça şok olduk. Programın sadece herhangi bir çanta değildi, 33.000 dolarlık Louis Vuitton çantasıydı. Onunla parlak turuncu bir Marc Jacobs trençkotunun yanı sıra Manolo Blahnik yavru kedi topuklu eşyalarını eşleştirdi.

Kim Sears, tenis süperstarı Andy Murray’in uzun süreli sevgilisidir. Genel olarak kazanmasa da, Murray finallere ulaştı ve Kim onu ​​alkışlamak için oradaydı. Bir Roland Mouret Angel elbisesi kullandı ve uygun bir İngiliz Mulberry Bayswater çantası getirdi. Net-a-Porter ile dut alışveriş.

Serena Williams, bir kez daha 5. Wimbledon Şampiyonasını kazanarak dünyanın en iyi tenis yıldızı olduğunu doğruladı. Şampiyonlar yemeği için Serena, sarı bir burberry elbisesi kullandı ve Christian Louboutin pompaları ile siyah ve altın Burberry kutusu debriyajı ile eşleştirdi. Net-a-Porter ile Burberry alışveriş.

Son olarak, Rachel McAdams da aynı şekilde Wimbledon’a yöneltti. Bu onun en iyi görünümü değil, çünkü normalden biraz daha dağınık görünüyor, ancak vesileyle Beyaz V yaka elbisesi ve Tan Jimmy Choo Bag giydi. Net-a-Porter aracılığıyla Jimmy Choo’yu alışveriş yapın.