bags

İOffer.com yorum: Şimdiye kadar gördüğüm en kötü Celine çoğaltma çantalarıdan biri!

Blog’da, özellikle de Blog’da, özellikle de aldatmaca satıcıları uyarı sayfasına bir göz attığınızda, birinin satın almaya çalışan herkesi duyduğumdan beri aslında oldukça zaman kazandığım için çok fazla zaman oldu. Bu sitedeki çoğaltma çantası. İnsanların onlarla alışveriş yapmayı bıraktığını görmek için gerçekten rahatladım.

Ancak son zamanlarda bu incelemeyi aldık ve beklediğim gibi, burada hiçbir şey değişmedi. IOffer’den sadece Céline Replica poşetleri değil, alışveriş yapmaktan kaçınmanız gerekir, ancak genel olarak tüm çoğaltma çanta markaları. Ve geri çekilme riski altında bile ioffer’in tuzağına girebilecek fakir bir ruhu yedeklemeye yardımcı olmak için kendimi tekrar etmeyi tercih ederim.
Yani, sadece bir kez daha açık hale getirmek için: Kaliteyi arıyorsanız, iOffer onu bulmak için yer değil. Web sitesinde, gerçekten bir şeyden emin olamazsınız: 1) Satıcının değerlendirmelerinin gerçek olup olmadığını bilmiyorsunuz, 2) Ne alacağınızı bilmiyorsunuz ve 3) Öğeyi iade edip ederseniz, aslında bir olasılıktır. Fiyatların burada düşük olduğu doğrudur, ama bu konuda bir çantayı aldığınızda, hiçbir zaman giymeyeceğiniz Celine Bagajı gibi bir çanta alırken bu konuda harika.
Bu çoğaltma Celine çanta bakılmak için acı vericidir ve umarım okuyucumuzun bu siteden uzak durmasını öğrendi! Sadece kendiniz için yargılamak için aşağıdaki e-posta ve fotoğraflara gidin!

Sevgili Angie,
Şu an seni hayal kırıklığına uğrattığımı hissediyorum, çünkü bu sitenin neden kaçınmamız gerektiğini anlamamızı sağlamak için çok çaba sarf ettin. Ama yapabileceğim en azının sana ve diğer okuyucuların deneyimim hakkında söylediğini sanıyordum.
Belki de bu sitedeki satın almayı düşünen kızlar var ve umarım zihinlerini değiştirmelerine yardımcı olabilirim. Bu sitenin güvenilir olmadığını bilmeme rağmen, aklımın içinde “Hmm, belki şanslı olacaksın ve çantaya gerçekten harika olacak!” diye aklımda hala küçük bir şeytan vardı.
Bu yüzden birçok Celine replica çanta ve birçok müşteri incelemesi olan bir satıcı buldum, bunun iyi bir şey olduğunu düşündüm. Hepsi olumlu olmadılar, ama çoğu. Siyah ve bej ile bir kopya celine bagajı için teklifi yaptım. Western Union için bir indirim sundu ama bunun yerine paypal reddetti ve seçti.
Ona parayı gönderdim ve bana bir takip numarası verdi. Bir aydan fazla bir süre sonra çantayı aldım. Sana yalan söylemeyeceğim, paketi açmadan önce korktum. Ve böyle hissetmek için sebeplerim vardı, çanta korkunç görünüyor! Oh, ve siyah ve beyaz, istediğim gibi siyah ve bej değil. Keşke bu konuda tek sorun olsaydı!
İade edilmesinin işe yaramaz olduğunu düşündüm, nakliye çantanın fiyatının yarısı kadar mal olacak. Bu yüzden iOffer’deki insanlara geri ödeme istemek için e-posta göndermem gerektiğini düşündüm. Ama tahmin et ne? Satıcı bulunacak hiçbir yerdeydi, hesabını kapattı! ve iOffer bunun için herhangi bir sorumluluk almayı reddediyor.
Çok fazla para kaybetmedim, ama dersimi zor yoldan öğrendim. Söyleyebileceğim tek şey: kızlar, o küçük şeytanı yaptığım gibi o küçük şeytanı dinlemeyin!
Angie, umarım ioffer.com gözden geçirmeyi blogunuzdaki paylaşırsınız. Bana güven, üzgünüm, tavsiyeni dinlemedim!
Teşekkür ederim

Celine Nano’nun önden görünümü

Celine nano arkadan görünüşü

Celine Nano’nun alttan görünüşü

Celine Nano’nun ön fermuarı

Celine Nano’nun kulpları

Celine Nano’nun içinde

Şimdi iOffer üzerindeki kopya torbaları en iyi çoğaltma sitelerinden daha ucuzdur ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok model var. Ancak iOffer sadece bir arabulucudur, bir alımda bir şeyler ters giderse, bu yüzden bir alıcı olarak temelde güvenlik ağı olmaz.

Yukarıdaki resimde gösterilen bu Celine replica bagaj tote korkunç ve resimler kendileri için konuşur, bu yüzden başka yorum yapmayacağım. Bu deneyimin bir kişi olduğunu düşünebilirsiniz, ancak gerçek şu ki, bu, ioffer müşterileri söz konusu olduğunda bu olağan bir hikaye olduğu ve son sonucu umutsuzluk verici. Gerçek söylenmesi, bu harika görünmesi için herhangi bir markadan 50 dolarlık bir çantadan bekleyemezsiniz. Öyleyse paranızı kaydedin ve burada alışveriş hakkında iki kez düşünmeden önce bir şeye (veya başka bir şey) harcayın!

Bu yazı ne kadar yararlı oldu? ExcelyGoodAveragePoorAwful

Bu makaleyi değerlendirin (3 oy)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Ayrıca tadını çıkarabilirsiniz:

Sahte Louis Vuitton Veau Cachemire Spot …

Chloé Faye çoğaltma sırt çantası incelemesi

Çevrimiçi Çoğaltma Çanta Satın Alma? İşte biraz …

Authenic vs Replica Louis Vuitton Satın Alma Rehberi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *