bags

Çarşamba istiyorum: Bottega Veneta Ceket, Nest Kolye, Chloe Boots

Hava durumu gardırop duygularımızla oynuyor, ancak emin bir şey sıcak hava durumunun gelmesidir. PurseBlog ekibi alışveriş yapmayı seviyor ve çanta ile ilgili olmayanlar bile bir sonraki satın alımlarımızı planlamayı seviyor. Bu hafta, hepimizin istediğimiz farklı bir ürün var, ancak üçü de bir şekilde birlikte son derece şık görünüyor. Bu yanı sıra, Çarşamba listemizde olduğu gibi düştüğüm ilk haftalardan biri. Şık bir deri ceketten parlak mavi bir açıklama kolye, çivili Chloe botlarına kadar, bu hafta Purseeblog ekibinin hangi ürünleri açtığını inceleyin.

MEGS | Bottega Veneta Hafif Yıkalı Deri Ceket | Net-a-Porter aracılığıyla 5.600 $
Vlad ve Bottega Veneta ile Milano’da birkaç gün geçirdiğim için, markada olduğu gibi daha fazla başa düştüm. Yüksek kalite ve işçilik çok mükemmel olduğu kadar mükemmeldir, marka estetiği gördüğüm en büyük pardadır.

Milan amiral gemisi mağazasını keşfettik ve boş elle bırakarak inanılmaz zor bir zaman geçirdim. Çok sayıda Bottega Veneta deri çantam var, ancak koleksiyonuma eklemek istediğim bir sonraki parça lüks yumuşak bir deri ceket. Bu hafif yıkanmış versiyon benim adımı çağırıyor ve yaz ayından sonbahara sorunsuz bir şekilde geçecek.

Amanda | Nest Blue Jasper Kolye | Neiman Marcus aracılığıyla 395 $
Sıcak hava durumunda her zaman soğukta yaptığımdan çok daha fazla moda takı giyiyorum. Dışarıda soğuk olduğunda, sweatshirtlerin yanı sıra, boynumu ve bileklerimi doldurmak için ek şeyler giymenin aşırı derecede aşırı gibi göründüğü eşarplar tarafından çok yüklü hissediyorum – çerçevem ​​sadece çok destekleyebilir. İlkbaharın yanı sıra yazın yanı sıra, yapılar daha hafif hale gelir ve kıyafetler küçülür, bu da Nest Blue Jasper gibi tercih ettiğim büyük, ifade yapan moda takılar için çok daha açık bir tuval bırakır Kolye. O renk!

Kolye seçerken, her zaman uzunluğa inanmam gerekiyor; Ben büyük boyutlu, çok daha iyi ya da daha kötüsü, bu yüzden uzun süren kolyeler, tişörtümde sonbaharda ve bütün gün orada saklanma eğilimindedir. Bu kolyenin uzunluğu ve yırtıcısı, bir depolama tankı üstü ve at kuyruğu ile kullanmak için idealdir, bu da New York yazlarını bunaltır. Ayrıca, Jasper’ın ve güçlü serulean gölgesinin ağır damarlı görünümü onu görsel kuzeni Turkuaz’dan biraz daha öngörülemeyen bir seçenek haline getiriyor.

Hilary | Chloe çivili deri toka ayak bileği botları | Saks aracılığıyla 1.295 $
Amanda, bu bebekleri kardeş sitemizdeki Talkshoes’da yayınladığı için, tek arkadaşlarımı keşfettiğimi anladım (Pun için özür dilerim, direnemedim). Biraz düz/ alçak topuklu bir bootie koleksiyonum var ve bunların çok sayıda benzeri görünüyor. Bu yavrular kalıbı paramparça ediyor. Şıklığın ötesinde, hala biraz konfor benzetmesini sağlamak için yeterli olsa da, altın çalışma kendiliğinden hissediyor ve tamamen simetrik değil, bu da çok saygısız bir şekilde harika – bu tokalar. Burada ölüyorum. Bu ayakkabıları, insanlara ihtiyacım var. Onları sadece ayaklarımda görmek için bugün 9 feet’imi örnek boyutuna sıkmış olabilirim ya da olmayabilirim. Oh, eğer ölümsüz bağlılığım yeterli değilse, gezegendeki şık insanlardan ikisi, Kling tarafından tasarlanan Elin Kling ve Tibi’den Amy Smilovic onlara sahip. Davamı yaptığıma inanıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *