bags

Gucci’nin Çarpıcı Cruise 2016 El Çantalarını

Keşfedin Moda markalarının şu anda dalgalar oluşturduğunu düşündüğünüzde, Gucci hemen sadece benim için değil, akla geliyor. Yaratıcı yönetmen Alessandro Michele, Gucci’nin birçok geleneği ve ikonunun yeni yorumları için hızlı bir şekilde heyecan yaratmayı başardı ve randevusundan sonra sadece bir avuç mevsim, Michele’nin tasarımları moda içeriden gelenler için zorunlu olmazsa olmuştur.

Gucci Cruise 2016 mağazalara yeni çıktı ve Alessandro Michele’nin neden herkes hakkında konuşacak bir şeyler verdiğini görmek kolay. El çantaları söz konusu olduğunda, bu, Michele’nin randevusundan bu yana evden en kapsamlı seçimdir ve zaten çok sayıda çok sayıda Gucci Dionysus’a ve bir dizi başka çantayla yeni bir bakış sunar.

Çarpıcı detaylarına daha yakından bakmak için en sevdiğimiz Gucci Cruise 2016 çantalarından bazılarını fotoğraflamak için çıkardık. Floral-motif Dionysus’tan Tiger kafalı deri çantalara kadar, bu koleksiyon şimdiye kadarki favorim.

Gucci Dionysus Blooms Torba Kırmızı, Gucci aracılığıyla 2.490 $

Hemen Dionysos çantalarıyla oynadığım ve onları sevdiğim için hemen Gucci Dionysus Bloom baskılarına çekildim. Dionysus’un tüm deri bir versiyonunu arayanlar için bu sizin seçeneğinizdir. Gucci Blooms baskılı deri olarak yapılan bu omuz çantası, dokulu bir kaplan başlığı spur kapağına sahiptir ve iki farklı boyutta hem yeşil hem de kırmızı renkte mevcuttur. Zincir kayışı birden fazla şekilde giyilebilir, böylece bu torbayı omuz torbası veya üst sap olarak taşıyabilirsiniz.

Zümrüt Yeşil/Pembe Gucci Animaler Omuz Çantası, Gucci üzerinden 2.490 $

Fotoğrafladığımız tüm çantaları sevsem de, Gucci Animaler omuz çantası grubun favorim olabilir. Kompakt boyut ve şaşırtıcı Tiger-Head metal detayları arasında bu tasarım bir kazanan. Çantaya çok rahat bir his var, omzunuzun üzerinden 10.5 ″ damla ile kolayca giden çift düğümlü kayışları ile.

Torbanın iç kısmında bir Herbaryum baskı keten astarı bulunur ve orta bölücü olarak fermuar bölmesi ile üç alana bölünür. Herkes iç bölmeleri ve ayrımları sevdiğimi biliyor (Gucci bambu alışverişçim bu nedenle en sevdiğim çantalardan biri), bu yüzden bu çantanın neden bu kadar harika olduğunu görmek kolay. Birkaç renk var, ama kahverengi ve zümrüt yeşil/pembe seçenekleri seviyorum.

Gucci GG Marmont Omuz Çantası Brown, Gucci üzerinden 2.750 $

Tiger metal detayını bir başka ele almak Gucci GG Marmont omuz çantası. Bu çanta çok kolay giyim hissine sahip ve Michele’nin koleksiyonunun 70’lerin havasında kolayca çalınıyor. Her zaman sadece iyi görünen değil, aynı zamanda giyilmesi de kolay olan bir çanta arıyorum ve Marmont omuz çantası bunu sağlıyor. Sağlamken, deri ayrıca yumuşak, kalıplanabilir ve hafiftir.

Gucci GG Marmont omuz çantası kırmızı, Gucci üzerinden 2.590 $

Michele Gucci’nin yaratıcı yönetmeni olmadan önce, aksesuarların başıydı ve Marmont’u açtığınızda çantalar söz konusu olduğunda detaylara gösterdiği dikkat. İki ana alan, iç mekanı dış kısım kadar çarpıcı hale getiren kese ve fermuar ceplerinin yanında oturur. Gucci bu çantayı siyah, kahverengi ve kırmızı ile sunuyor.

Michele’nin yeni koleksiyonlarının her biri piyasaya sürülürken, markanın mirası hakkındaki anlayışı, Gucci imzalarını yeni almasıyla birleşiyor. Tüm Gucci öğelerini markanın yeni tasarlanmış web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Gucci Dionysus Blooms Torba Kırmızı, Gucci aracılığıyla 2.490 $

Gucci Dionysus Blooms Baskı Omuz Çantasını Yeşil, Gucci aracılığıyla 2.700 $

Gucci Animaler Omuz Çantası Kahverengi, Gucci üzerinden 2.490 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *