bags

Şu anda çevrimiçi olarak satın alabileceğiniz en pahalı tasarımcı çantaları

Eskiden piyasaya gelen ultra pahalı yeni çantaların yılda iki kez bir yıkımını yapıyorduk, ancak bunu birkaç yıl içinde yapmadık . Çoğunlukla hisse senedi durgun olmaya başladı; Bir düğmeyi tıklatarak 25.000 dolarlık torba yapmak için koşan bir grup tasarımcı, bu ürünün ve bu satın alma deneyiminin birleşimi için çok fazla pazar olup olmadığını yeniden düşünmüş gibiydi. Şimdi, 2018’in sonlarında, bu markaların bazıları (ve tamamen yenileri) olduğu görüşündedir.

Birkaç yıl önce bu çantalarda sekmeleri tutmayı bıraktığımızda, genellikle en pahalı ekzotikler en çok 35.000 ila 45.000 dolar aralığında idi. Bunlar astronomik sayılardır, ancak en azından karşılaşmaya alışık olduğumuz en azındanlardı, çünkü bu maksimumlar az ya da çok birkaç yıl boyunca tutuldu. Şimdi 60.000 $ aralığına giren birden fazla markamız var ve bu, hem Louis Vuitton gibi uzun süreli lüks stalwartları hem de biraz şaşırtıcı bir şekilde (ama belki de biraz şaşırtıcı bir şekilde), sıradan bir günlük çanta içeriyor. Aslında bizim en pahalı, 65.000 $ ‘lık saatler.

Satır iyi biliniyor olsa da, bu tür parayı bir çantaya harcamak isteyen çok daha küçük bir potansiyel müşteri tabanına sahip çok daha küçük bir marka, LV, Hermès veya Chanel gibi ağır ağırlıklardan daha fazla. Tasarım sonbahar 2018 için yepyeni ve bunu birkaç perakendecide bulduk, bu yüzden görünüşe göre alıcılar birkaç dolaptan fazla bir yer olabilir. Öğrenmek için satış sezonunda tekrar kontrol edin.

Bu çantanın ötesinde, çevrimiçi satan ve en akıl almaz pahalı kadın tasarımlarını bulan favori tasarımcılarımızın birçoğunu araştırdık. Ayrıca sadece eğlence için bir vahşi erkek timsah çantası da dahil ettik.

Bottega Veneta Timsah Roman Çantası

Şimdi satın al

Fendi peekaboo timsah çantası

Şimdi satın al

Givenchy Horizon timsah çantası

Şimdi satın al

Gucci Timsah Bambu Çanta

Şimdi satın al

Hermès Çift Sens Timsah Tote

Şimdi satın al

Loewe Missy Timsah Omuz Çantası

Şimdi satın al

Louis Vuitton Capusines BB Timsah Çantası

Şimdi satın al

Louis Vuitton Speedy 40 Bandouliere Timsah Çantası

Şimdi satın al

Ming Ray Claudia Üst Saplama Çanta

Şimdi satın al

Moreau Paris gayretli timsah çantası

Şimdi satın al

Saint Laurent Pochette timsah omuz çantası

Şimdi satın al

Stalvey 3.0 büyük timsah omuz çantası

Şimdi satın al

Sıra Margaux 14 timsah çantası

Şimdi satın al

Tom Ford Tara Timsah Omuz Çantası

Şimdi satın al

Valentino kilit çantası

Şimdi satın al

Vbh yedi 34 cocco milenyum çantası

Şimdi satın al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *