bags

PURSEBLOG Beauty: Amanda’nın bu yıl denediği 7 yeni ürün gerçekten işe yaradı

Rutin bir çanta okuyucusuysanız, özellikle cilt bakımıyla ilgili olduğunda, genel bir cazibe hurdalık olduğumu anlıyorsunuz. Artık yıl sonuna yaklaştığımıza göre, Sephora Vib Rouge statüsümü bir kez daha güvence altına aldığımda, ilk kez denediğim şeylerden bazı belirgin kazananlar vardı. yıl. Gerçekten çalışan bir şey keşfetmek, hatanın yanı sıra biraz deneme yapabilir, ancak aşağıda bazı tahminler yapabilen bazı kişisel önerilerim var. Favorilerimden çok daha fazlasını görmek istiyorsanız, onları bu yılın başlarında belgeledim. (Bu ürünlerden en az biri tahtını aşağıda yeni bir keşfedmiş olsa da!)

1. Isehan Kiss Me Kahraman Çok Suya Dayanıklı Maskara Yapın
Amazon aracılığıyla 11.84 $
Bu şeyler, bu yıl keşfettiğim en kişisel devrimci üründür, sadece uzun bir atışla kullandığım en leke geçirmez maskara olduğu için değil, aynı şekilde zarif Maskaraların tipik olarak maliyetinin üçte biri gibi. Amazon’da hangi satıcıyı seçtiğinize bağlı olarak, gelmesi bir ay kadar sürebilir, ancak maliyet ve etkinlik beklemeye değer. İçinde yüzmeye gidebileceğimden eminim.

2. Normal büfe multi-peptit serumu
Sıradan sayesinde 14.80 $
Geçtiğimiz yıl gibi sıradan, düşük fiyatlı serumların yanı sıra asitlerin yanı sıra aslında hepsinin olduğu gibi büyük bir şey kullanmaya başladım, ancak bu benim favorim. Nominal olarak yaşlanma karşıtı bir üründür, bu da çoğu zaman kırışıklık azaltma ile bağlantılıdır, ancak bu noktada herhangi bir kırışıklıkla mücadele etmesem bile ondan çok fazla fayda görüyorum. (Çoğunlukla cildimin o elementini koruduğum için genetik olarak şanslı olduğum için.) Firmaların yanı sıra cildimi de aydınlatıyor ve tonuna bile yardımcı oluyor ve aynı şekilde ek bir hidrasyon dozuna katkıda bulunuyor gibi hissediyorum. Soğuk havalarda özellikle çok önemlidir.

3. Cildinizi Kozmetik Kozmetik Ancak Çok Daha İyi CC+ Aydınlatma Kremi
Sephora’ya 38 $
Öldüğümde, bunun bir tüpünü yanımda göm. Birkaç ay önce bir arkadaşımın düğün etkinliği için makyajımı yaptığımda bu ürünü ilk denedim ve daha sonra dışarı çıktım ve hemen bir tüp satın aldım. Cildim çok kuru olduğundan, tipik olarak büyük bir nem içeren ışık kapsama formülleriyle sıkıştım, ancak bu ürün hem büyük bir korumaya hem de gerçekten besleyici, yumuşak bir his var. Bu benim gibi parlak görünmemi sağlıyor ve diğer makyajım için harika bir tuval yapıyor. O kadar çok hoşuma gidiyor ki, bir Sephora kuponum olduğunda elinizde olmak için iki tane daha satın aldım.

4. Christophe Robin Rejenere Saç Maskesi
Sephora’ya 71 $
Sizinle seviye atlayacağım: bu şeyler bebek tozu gibi kokuyor ve cehayeti pahalı, ancak kuru, hasarlı, ince, ince saçlarım için keşfettiğim en iyi tüketici saç ürünü. Daha kalın ve daha dolgun hissettiriyor, aynı zamanda beni ikinci gün bir gres topuna dönüştürmeden inanılmaz ıslaklık sunuyor. Saçlarım, sıcak bir stilden sonra bile parlak ve sağlıklı görünüyor ve sadece sonuçlar için ufacık bir bit kullanmak zorundasınız.

5. L’Occitane Temizleme ve Duş Yağını Badem Yağı ile Yumuşatma
Sephora’ya 25 $
Muhtemelen duşta düşme konusunda çok etkileyici bir endişe var, bu da beni her zaman bu sevgili vücut çamaşırlarından uzak tutmuştu, tam olarak nasıl çalıştığı hakkında ince baskıyı kontrol edene kadar. Ürün kesinlikle bir yağ olarak dağıtılır, ancak ikinci su ona dokunur, cildinizi temiz, yumuşak ve nemlendirilmiş ve vücudunuzu dik bırakır. Özellikle kuru cilt aylarında fantastik kokuyor ve son derece lüks hissediyor.

6. Drybar Zengin Detoks Kuru Şampuan
Sephora’ya 23 $
Bu, sizinle birlikte dengelemem gereken bir ürün daha: Bu kuru şampuan kötü kokuyor. Zengin koku orijinalinden çok daha iyidir, ancak zenginler hala aşırı derecede tozlu ve hoş değildir. Aynı şekilde, dikkatli bir şekilde temizlenmedikçe, korkunç kuru şampuan beyaz dökümünü saçınıza bırakır. Bütün bunlar, şimdiye kadar kullandığım tek kuru şampuan (ve hepsini denedim), kullanmayı bitirdiğimde saçımı gerçekten daha temiz gösterdi. Köklerime bölümlerdeki püskürtüyorum, birkaç dakika bekletin, iyice ve sonra düz demir temizleyin.

7. Fenty Charm Match Stix Shimmer Skin Stick ‘Starstruck’
Sephora’ya 25 $
Çok fazla renkli kozmetik satın almıyorum, ancak vurgulayıcıların yanı sıra bu harika. Renk aşırı derecede kalın değil, kolayca karışıyor, kullanıldığında yapışkan değil ve tüp, tipik olarak biraz vurgu yapmak istediğiniz alanı kaplamak için ideal genişlik. Her gün giyiyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *