bags

Oscar de la Renta Bahar 2013: Pratik Tatmin Edici

Oscar de la Renta’nın şovlarından birine gitmeden önce, tasarımcının mallarının benimle konuşacağına asla inanmadım. Anlaşıldığı gibi, bu gerçeklikten daha fazla olmayabilir-Oscar’ın teklifleri o kadar muhteşem bir muhteşem ki, kendimi piste cıvatalamaktan ve tasarım bedenlerinin görünümünden kıyafet almasını sağlamakta zorlanıyorum. Oscar de la Renta Spring 2013 bir bit dramadan memnun kaldı, ancak herkes benim gibi hattı da övüyor.

Oscar’ın koleksiyonlarının birçoğu öğle yemeği (ve akşam galalarına giden) kadınlar için ideal olduğu kadar çok daha ağır olsa da, Bahar 2013 koleksiyonu eğlencelidir. Sıcak pembeler ve karışık içecek şortları bel aksantrasyon kıyafetleri ile birlikte ortaya çıktı ve canlı ekose pisti harika bir şekilde ele geçirdi. Başka ne olduğunu anladığınız gibi, lateks yanı sıra sadece Oscar lateksin hem de şık olmasını sağlayabilir.

Oscar de la Renta’nın benim için olmadığına inanan kadınlardan biri olduğumu kullandım. Sadaka faydalarına giden ve Hızlı Dial’da Hermes’e sahip olan yaşlı Yukarı Doğu Yakası kadınlarındaki kıyafetleri hayal ettim. Elbette, ürünleri bu bayanlar tarafından kullanılıyor, ancak yakından bakarsanız herkes tarafından kullanılabileceğini fark edeceksiniz. Oscar’ın kostüm moda takıları şaşırtıcı, aynı zamanda cüzdanları kafaları çevirmeye ve yöntemlerini moda büyüklüğünün ellerine keşfetmeye başladı. Bu sezon, Oscar eğlencesiyle ve havalı kalabalığıyla konuştu, bakmayı seven kadınları baştan ayağa bir araya getirdi, ancak aynı şekilde harika bir zaman geçirmek istiyor. Bu benim bugüne kadar tercih ettiğim koleksiyonun yanı sıra umutsuzca Oscar’ın Bahar 2013 kızı olmak istiyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *