bags

Valextra

satış sezonu ile dünya çapında (kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak) seyahat etmeye başlıyor, ancak sert görünmeye hazırsanız, hala bazı harika parçalar var. Küçük aksesuar hazinesi, yılın bu zamanında özellikle bol; İndirimler ve pazarlıklar ve indirim kupon kodları varsa, birçok kişi çanta veya ayakkabı veya kat gibi büyük ürünler arar. Eğer bu kadar eğimli iseniz, yeni bir çanta veya kozmetik çanta, perakende altında en iyisi olabilir.

Biraz görünüm yaptım ve küçük deri eşyalardaki en sevdiğim anlaşma şimdi Valextra Uluslararası Pasaport sahipleri. Marka biraz pahalı olduğu bilinmesine rağmen (bu endüstri için normal fiyat seviyelerinin üstünde ve ötesinde), Barneys aracılığıyla% 50’den fazla indirim, pasaportunuzu bir daha asla yanlış yerleştirmeyeceğinizden emin olabilirim.

Bu kesme deri kılıflarındaki orijinal perakende fiyatı 300 dolardı, bu da dürüstçe o kadar müstehcen bulamıyorum. Çok sayıda marka, logolarla kaplı veya tuvalden yapılmış benzer bir parça için sizi bu kadar ücretlendirecek, bu nedenle sevimli bir tasarım ve gerçek deri ile parlak, neşeli bir alternatif, lüks fiyatların geniş şemasında o kadar korkunç görünmüyor. Bununla birlikte, 119 dolar daha da iyi, bu kapakların Barneys’in en yeni indirimleriyle işaretlendiği şey. Kendinizi bir jetsetter olarak görürseniz, bir tane almanız gerekir. Barneys aracılığıyla Güney Amerika, Avustralya veya İngiltere versiyonları aracılığıyla 119 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *